Akıllı Otomasyon Yeni Gelen Akıllı Ev Ürünleri
MENÜ
SEPETİNİZ
       Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.               Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.           Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.          Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Yeni Akıllı Ev Ürünleri

Mini R4 Akıllı Ev Rölesi Mini R4 Akıllı Ev Rölesi
Yeni
Marka: SONOFF Model: MR4
Mini R4 Akıllı Ev RölesiSüper küçük boyutuyla Mini R4 evinizin her köşesini akıllandırmanızı ve evinizi uygulama üzerinden kendi zevklerinize göre yönetmenizi sağlar. Süper Küçük Boyut: Kompakt boyutu, en küçük Avrupa standardı da dahil olmak üzere çeşitli montaj kutularına monte edilmesini sağ..
453,60₺
Vergiler Hariç:378,00₺
SONOFF iHost Akıllı Ev Hub'ı (2GB)
Yeni
Marka: SONOFF Model: ihost2gb
SONOFF iHost Akıllı Ev Hub'ı (2GB)Yerel Kontrol Merkezi: iHost Akıllı Ev Merkezi, yerel kontrol merkeziniz olarak hizmet verir ve ev otomasyon deneyiminizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha güvenli olacak şekilde yükseltir.Yerel Otomasyon: iHost, yerel güvenlik modlarını ve akıllı sahneleri destekl..
2.950,08₺
Vergiler Hariç:2.458,40₺
SONOFF iHost Akıllı Ev Hub'ı (4GB)
Yeni
Marka: SONOFF Model: ihost4gb
SONOFF iHost Akıllı Ev Hub'ı (4GB)Yerel Kontrol Merkezi: iHost Akıllı Ev Merkezi, yerel kontrol merkeziniz olarak hizmet verir ve ev otomasyon deneyiminizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha güvenli olacak şekilde yükseltir.Yerel Otomasyon: iHost, yerel güvenlik modlarını ve akıllı sahneleri destekl..
3.609,96₺
Vergiler Hariç:3.008,30₺
Zigbee MINIL2 Zigbee MINIL2
Yeni Çok Satan
Marka: SONOFF Model: ZBL2
SONOFF ZBMINI Extreme Zigbee Akıllı Anahtar ZBMINIL2 (Nötr Gerektirmez)Sonoff Zigbee MINIL2 akıllı ev rölesiyle akıllı sisteminizdeki hem boyut problemini hem de nötr problemini aynı anda çözebilirsiniz. Bu röle ile evinizin her köşesini rahatlıkla akıllı hale getirebilir ve tüm evinizi kolaylıkla t..
571,20₺
Vergiler Hariç:476,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
WhatsApp