Akıllı Otomasyon ZBMINIL2 Akıllı Ev Rölesi
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

ZBMINIL2 Akıllı Ev Rölesi

zbminil2
zbminil2
zbminil2
zbminil2
zbminil2
Stokta yok Çok Satan
zbminil2
zbminil2
zbminil2
zbminil2
zbminil2
ZBMINIL2 Akıllı Ev Rölesi
571,20₺
Vergiler Hariç: 476,00₺
  • Stok: 2-3 Days
  • Model: ZBL2

SONOFF ZBMINI Extreme Zigbee Akıllı Anahtar ZBMINIL2 (Nötr Gerektirmez)

Sonoff Zigbee MINIL2 akıllı ev rölesiyle akıllı sisteminizdeki hem boyut problemini hem de nötr problemini aynı anda çözebilirsiniz. Bu röle ile evinizin her köşesini rahatlıkla akıllı hale getirebilir ve tüm evinizi kolaylıkla telefondan kontrol edebilirsiniz.
Süper Küçük Boyut: En küçük boyutlu Zigbee akıllı anahtar, en küçük AB tipi/86 tipi/120 tipi montaj kutusuna kolayca sığabilir.

Harici Anahtar Desteği: Cihazlarınızı kontrol etmek için rocker ışık anahtarı, basmalı düğme duvar anahtarı vb. gibi farklı türde harici anahtarlarla çalışır, kolay kurulum ve basit kullanım için nötr kablo gerekmez.

Basit ve Güvenilir: Bir Zigbee 3.0 anahtarı olarak ZBMINI Extreme, bir ev LAN'ı oluşturmak için Zigbee hub'ları ile birleşebilir, Artık internet olmaması konusunda endişelenmenize gerek yok olmadan normal bir şekilde cihazları serbestçe kontrol edebilirsiniz.

Uygulama Sahneleri: ZBMINI Extreme, merdiven ışığınız için iki yönlü kontrol sağlayabilir; durumsal yaşamınızı oluşturmak için geri sayım/programlı/döngü zamanlayıcıları ayarlayın; sesli komutla ışığınızı açmak/kapatmak için Amazon Alexa ve Google home ile iyi çalışın; hayatınızı kolaylaştırmak için bağlı cihazları tetiklemek için akıllı sahneyi ayarlamayı destekler.

Zigbee cihazlar, Zigbee bridge'e ihtiyaç duymaktadır. Zigbee Brdige'siz eWeLink'e eklenmez.Cihaz Kurulum Talimatları İçin TıklayınÜrün İncelemesi


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

Etiketler: Sonoff , Zigbee , ZBMINIL2 , Akıllı Ev
WhatsApp