Akıllı Otomasyon SONOFF D1 Akıllı Dimmer Röle
MENÜ
SEPETİNİZ
       Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.               Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.           Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.          Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

SONOFF D1 Dimmer Akıllı Röle

SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Smart Dimmer Switch
SONOFF D1 Dimmer Akıllı Röle
424,80₺
Vergiler Hariç: 354,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: D1

SONOFF D1 Akıllı Dimmer RöleSONOFF D1 Akıllı Dimmer Röle akıllı ev sistemlerinin bir parçasıdır ve evinizdeki aydınlatmayı akıllı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

SONOFF D1 Akıllı Dimmer Röle, duvar tipi dimmer anahtarlarınızı akıllı hale getirir. Bu cihaz sayesinde, evinizdeki ışıkları kolayca telefon üzerinden açıp kapatabilir ve aydınlatmanın parlaklığını istediğiniz düzeyde ayarlayabilirsiniz.

Bu akıllı dimmer anahtarı, parlaklık ayarını 1-100 arasında hassas bir şekilde yapabilen ve çift yönlü dimmer özelliğine sahip bir üründür. Ayrıca, güç kaynağı bağlantısı ve yük bağlantısı ayrı ayrı yapılarak daha güvenli ve kullanışlı bir hale getirilmiştir.SONOFF D1 Smart Dimmer Switch, akıllı ev sistemlerinin bir parçası olarak, ev sahiplerine enerji tasarrufu yapma imkanı da sunar. Işık yoğunluğunu düşürerek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, cihazın zamanlama özelliği sayesinde belirli saatlerde ışıkların açılması veya kapanması sağlanabilir.Sonuç olarak, SONOFF D1 Smart Dimmer Switch akıllı ev sistemleri arasında aydınlatmanın akıllıca kontrol edilmesine olanak sağlayan bir cihazdır. Kolay kullanımı, enerji tasarrufu sağlama özelliği ve Wi-Fi bağlantısı sayesinde evinizin aydınlatmasını daha konforlu ve akıllı hale getirir.【Kademesiz Kısılabilir】 İstediğiniz karartma aralığını ayarlayın ve ışığı istediğiniz zaman kademesiz olarak ayarlayın. Akkor ampulleri ve kısılabilir LED ışığı kısma desteği.

【Cihaz REST API'sini Açın】 D1'i LAN üzerinden Home Assistant gibi mevcut ev otomasyon sisteminize bağlayın ve kontrol edin. Farklı ışık yoğunluklarına sahip senaryolar oluşturun.

【Gün Doğumu ve Gün Batımı Sahneleri】Güneşin doğuşunu ve konumunuzun ayar zamanını takip edin, böylece güneş doğduğunda veya güneş battığında sabit bir zamanda etkinleşen bir sahne oluşturabilirsiniz.

【RF 433MHz Uzaktan Kumanda】 Daha da kolay karartma, heyecan verici film gecesinde RF 433MHz uzaktan kumanda RM433 ile ışığı rasgele kapatın veya ışığı açıp kapatın, sürükleyici bir anın tadını çıkarın.

【Sesinizle Parti Ambiyansını Ayarlayın】 Amazon Alexa ve Google Asistan aracılığıyla harika bir atmosfer için sesli komutunuzla parlaklık seviyesi ışığını artırın/azaltın.

Cihaz Kurulumu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp