Akıllı Otomasyon DW2 Wi-fi Kablosuz Kapı Pencere Alarm Sensoru
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

DW2 Kapı ve Pencere Sensörü

Dw2 Kapı Alarm Sensörü
Dw2 Kapı Alarm Sensörü
Dw2 Kapı Alarm Sensörü
Çok Satan
Dw2 Kapı Alarm Sensörü
Dw2 Kapı Alarm Sensörü
Dw2 Kapı Alarm Sensörü
DW2 Kapı ve Pencere Sensörü
278,40₺
Vergiler Hariç: 232,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DW2

SONOFF DW2 Wifi Kablosuz Kapı Pencere Alarm Sensörü


Sonoff DW2 Nedir?

SONOFF DW2 ile akıllı evlerinizinin güvenliğini kolaylıkla sağlayabilir beklenmeyin tehditler karşısında telefonunuza bildirimler alabilirsiniz. 


Özellikler:

* Ağ geçidi bağlantısı olmadan çalışma: ağ geçidi gerekmez. Sensör, BT üzerinden APP eWelink ile eşleştirilir ve Wi-Fi üzerinden APP htc'de kontrol edilir.

* Durum senkronizasyonu ve geçmiş kayıtları: kapınızı veya pencerenizi açık/kapalı bırakmaktan mı endişe ediyorsunuz? Anında APP üzerinde ev durumunu görebilirsiniz. Son 3 ayın kayıtlarını kontrol edebilirsiniz.

* Evin güvenli olup olmadığını her zaman takip edin: birisinin kapınızı veya pencerenizi açtığı tespit edilirse sensör size hemen bir bildirim gönderir.

* Eve kimin geldiğini görebilir: SONOFF kamera veya kullanılmayan bir akıllı telefon ekleyin ve evinizde neler olduğunu görüntüleyin. 

* Akıllı Senaryolar: kapıdan içeri girdiğinizde koridorun yanmasını ve kapıdan çıktığınızda yanmasını ister misiniz? Sadece SONOFF anahtarını veya SONOFF ışığını sensöre bağlayın.

* Düşük pil hatırlatıcısı: sensörün pil seviyesi düşükse uygulama bir hatırlatma verir.

 

Özellikler:

Pil modeli: AAA 1.5V

Çalışma gerilimi: DC3V 2 × 1.5 pil (dahil değildir)

Sessiz akım: ≤ 40uA

Emisyon akımı: ≤ 15mA

Wi-fi: IEEE 802.11 b 2.4GHz

İşletim sistemleri: (Android 4.1 ve iOS 9.0 veya üstü)

Kurulum boşluğu:<5mm

Çalışma sıcaklığı: -10 ° c ~ 40 ° c

 

Paket bilgileri:

Paket boyutu: yaklaşık. 9.5*5.6*3cm/3.7*2.2 * 1.18in

Paket ağırlığı: yaklaşık. 45g/1.59oz

 

Ambalaj listesi:

1 * Sonoff DW2 sensörü (piller dahil değildir)


DW2 Kurulum
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp