Akıllı Otomasyon SONOFF M5 86 3C Akıllı Işık Anahtarları
MENÜ
SEPETİNİZ
       Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.               Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.           Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.          Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

M5 86 3C Işık Anahtarı

M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C
M5 86 3C Işık Anahtarı
897,60₺
Vergiler Hariç: 748,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: M5863C

SONOFF M5 86 3C Akıllı Işık Anahtarları

M5 86 3C Akıllı ışık anahtarı evinizdeki ışıklarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlayan akıllı fiziksel, düğmeli bir duvar anahtarıdır. Bu duvar anahtarı ile evinizi kolaylıkla akıllı hale getirebilir ışıklarınızı ister fiziksel olarak isterseniz de eWeLink uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. eWeLink uygulaması üzerinden cihazınızı eşleştirdikten sonra cihazlarınızı internetin olduğu her yerden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

eWeLink-Remote” Kontrolü: M5, “eWeLink-Remote” ağ geçidi işlevine sahip akıllı bir anahtardır. “eWeLink-Remote” kontrol işlevini kullanmak istiyorsanız, bunu S-MATE veya sahne uzaktan kumandası R5 ile kullanmanız gerekir.

Fiziksel düğmeler: Çalıştırmak için yüksek hassasiyetli fiziksel düğme. Herkes rahatlıkla kullanabilir.

Güvenli Sökme: Anahtarı güvenli bir şekilde sökebileceğiniz yüksek ve düşük voltajı ayırın.

APP kontrolü: Cihazları istediğiniz zaman yönetin, elektrikli cihazları kapatmayı unutma konusunda endişelenmeyin.

Ses kontrolü: Alexa, Google Home, Alice ve Siri kısayolu ile çalışarak ses kontrolünü destekler.

Güvenlik Sertifikası: CE ve UKCA sertifikalı. Güvenli performans garanti edilir.


Ürün Kurulumu İçin

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp