Akıllı Otomasyon SONOFF Micro 5V Akıllı Röle
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff Micro 5V Akıllı Ev Rölesi

Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Micro 5V
Sonoff Micro 5V Akıllı Ev Rölesi
330,42₺
Vergiler Hariç: 275,35₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MİCRO
  • SKU: 6920075775723

SONOFF Micro 5V Akıllı Röle

Sonoff Akıllı Micro USB ile cihazlarınızı kolaylıkla akıllı hale getirebilir ve onları dilediğiniz zaman telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın durumunu dilediğiniz zaman telefondan kontrol edebilir ve onları şarjda unutma korkusu yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.Sonoff Micro USB, kablosuz bir bağlantı üzerinden evdeki cihazları uzaktan kontrol etmenize olanak sağlayan bir akıllı ev cihazıdır. Bu cihaz, herhangi bir cihazın USB portuna takılarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.  
Tak ve Çalıştır, Saniyeler İçinde Akıllı:  SONOFF Mikro USB akıllı adaptör, sıradan USB cihazlarınızı akıllı hale getirir. eWeLink uygulaması, tüm SONOFF cihazlarını herhangi bir mesafe sınırlaması olmaksızın iOS ve Android akıllı telefonlar aracılığıyla tek bir dokunuşla kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede sizde kolaylıkla akıllı ev dünyasına adımınızı atabilirsiniz.Ses Kontrolü: SONOFF akıllı WiFi USB adaptörü, Amazon Alexa (Amazon Echo/Echo Dot/Amazon Tap), Google Home Assistant, SmartThings ve Alice ile uyumludur. Evdeki USB cihazlarını kontrol etmek için sesinizi kullanmanıza ve eller serbest bir deneyimin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.Akıllı Sahneler: Diğer akıllı cihazlarınızı da tetikleyin onları otomatik olarak açın/kapatın veya birden fazla cihazı tek bir grupta toplayın ve birlikte çalıştırmak için dokunun. Çoklu koşullar, gün doğumu ve gün batımı, zamanlama ve keşfetmenizi bekleyen diğer daha pek çok akıllı sahneler.Zamanlama Programı: eWeLink Uygulamasında zamanlayıcıları veya programları önceden ayarlayarak, USB LED ışık şeritleriniz belirli bir zamanda otomatik olarak açılıp kapatılabilir. USB lambaları, USB fanı, USB su pompası vb. gibi farklı zamanlama programlarıyla ev aletlerinizi otomatikleştirin.
LAN Kontrolü: LAN kontrolü, cihazınızın sunucuyla bağlantısı kesilmiş olsa bile telefonunuzdan kontrol edilmesini sağlar.


CİHAZ KURULUM İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp