Akıllı Otomasyon SONOFF NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı
MENÜ
SEPETİNİZ
Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          750 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Sonoff NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Siyah)

Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Ns Panel
Sonoff NS Panel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı (Siyah)
2.242,80₺
Vergiler Hariç: 1.869,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: NSPB
  • SKU: 6920075776393

SONOFF NSPanel Akıllı Sahne Duvar Anahtarı 


NS Panel Tanım: Ns Panel neredeyse tüm Sonoff cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlayan merkezi kontrol sistemidir. Ns Panel Pro üzerinden eWeLink uygulamasındaki senaryolarınızı kontrol edebilir ve uygun cihazlarınızı entegre edebilirsiniz. Aynı zamanda anahtar düğmelerine de 2 farklı cihaz entegre ederek fiziksel düğmelerdende cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu sayede toplam 10 cihazı tek bir noktadan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz!Hepsi Bir Arada Kontrol Merkezi: Senaryo bazlı kontrole ek olarak, neredeyse tüm Sonoff cihazları ve kontrol grubunun merkezi kontrol fonksiyonu ile uyumludur. Aynı zamanda NS Panel, tek bir dokunuşla farklı sahnelerde belirli sahne modlarını kullanmanıza yardımcı olabilir
Entegre HMI Paneli: SONOFF NS Panel, HMI kontrolünü, akıllı sıcaklık kontrolünü ve akıllı duvar anahtarını merkezi olarak entegre ederek evinizi kullanışlı ve akıllı bir yere dönüştürür.Ev Otomasyon Termostatı: Dahili güçlü bir termostatla, farklı süreler için farklı iç ortam sıcaklıklarını ayarlayabilirsiniz ve NS Panel, odayı rahat bir sıcaklıkta tutmak için ayar koşullarınıza göre ısıtma veya soğutma ekipmanını otomatik olarak tetikler.
Kontrol Etmenin Birden Fazla Yolu: SONOFF NS-Panel'i kontrol etmek için çift kanallı anahtarları, dokunmatik ekranı ve eWeLink Uygulamasını kullanabilirsiniz; Ayrıca, SONOFF NS-Panel Alexa, Alice, Google Assistant ve hatta Siri Kısayollarını destekler, ev aletlerinizi basit ses kontrolü ile kontrol edebilirsiniz.

Zaman ve Hava Durumunu Bilin: Dahili sensörler ve WiFi bağlantısı ile NS-Panel akıllı sahne duvar anahtarı, hava durumunu, iç ortam sıcaklığını, dış ortam sıcaklığını, saati ve tarihi gerçek zamanlı olarak güncelleyebilir

Özellikler:

Akıllı Sahne Duvar Anahtarı, yerleşik güçlü bir termostat ve çevresel sensörlerle donatılmıştır. Farklı süreler için farklı iç ortam sıcaklıkları ayarlayabilirsiniz ve NSPanel, odayı konforlu bir sıcaklıkta tutmak için ayar koşullarınıza göre ısıtma veya soğutma ekipmanını otomatik olarak tetikler. Ayrıca Senaryo tabanlı bir kontrol işlevi vardır, uyanma, çalışma, eğlence ve uyku için farklı modlar ayarlayabilir ve istediğiniz zaman modlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bu kadar güçlü bir panel, nasıl kontrol edilir?  Akıllı Sahne Duvar Anahtarını kontrol etmenin üç yolu vardır: yakın mesafedeki çift kanallı anahtarları veya dokunmatik ekranı kullanın, uzun bir mesafedeyken kontrol etmek için APP'yi kullanın, sesle kontrol ederek ellerinizi yormayın.

 

SONOFF NS Panel, akıllı led ampuller, LED Filament Ampul, LED ışık şeritleri, S26/S31 fişler, TX, MINIR2, POWR3 gibi çeşitli SONOFF cihazlarıyla uyumludur.

Paket içeriği:

1 * NS-Panel-EU/NS-Panel-US

2 * Vida

1 * Kullanım Kılavuzu

NS Panel KurulumNs Panel İnceleme Videoları

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp