Akıllı Otomasyon Sonoff Snzb 02 Zigbee Isı Ve Nem Sensörü
MENÜ
SEPETİNİZ
       Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.               Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.           Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.          Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

SNZB 2 ZigBee Isı ve Nem Sensörü

SNZB 2
SNZB 2
SNZB 2
SNZB 2
Çok Satan
SNZB 2
SNZB 2
SNZB 2
SNZB 2
SNZB 2 ZigBee Isı ve Nem Sensörü
291,60₺
Vergiler Hariç: 243,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SNZB-02

Sonoff Snzb 02 ZigBee Isı Ve Nem Sensörü

Sonoff SNZB-02, bir kablosuz akıllı sıcaklık ve nem sensörüdür. Bu cihaz, akıllı ev otomasyonu sistemlerine entegre edilerek, evin sıcaklık ve nem seviyelerini kontrol etmek için kullanılabilir. SNZB-02, ZigBee kablosuz protokolünü kullanarak çalışır.


Bu özellikleri sayesinde, SNZB-02, kablosuz bir sıcaklık ve nem sensörü olarak kullanılabildiği gibi, herhangi bir yüzeye de yerleştirilebilir. SNZB-02'nin en önemli özelliği, sıcaklık ve nem ölçümlerini gerçek zamanlı olarak yapabilmesidir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar evlerindeki sıcaklık ve nem seviyelerini sürekli olarak takip edebilirler. Ayrıca, SNZB-02, akıllı ev otomasyonu sistemleriyle entegre edilerek, belirli bir sıcaklık veya nem seviyesine ulaşıldığında tetikleyici olarak da kullanılabilir. Örneğin, sıcaklık belirli bir seviyeye ulaştığında, otomatik olarak bir akıllı klima veya ısıtıcı açılabilir.Snzb02 Isı ve Nem Sensörü Ne işe yarar ?

Sonoff snzb-02 ZigBee ısı ve nem sensörü ZigBee protokolü üzerinden ortamın ısı ve nem bilgisini anlık olarak almanızı sağlar. Bu aygıtın kullanımı için cr2450 (3v) pil ve sonoff ZigBee Bridge gereklidir ve bu iki ürün kutuya dahil değildir.
Snzb02 Isı ve Nem Sensörü'nün kullanımı için örnek senaryolar:

Ortamın sıcaklığı ve nemi ölçüp, uygulama üzerinde görüntülemedir. Bu otomasyon sistemiyle evinizdeki akıllı Sonoff cihazların ortamın sıcaklığına göre tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.'hey google, what is the temperature in my room' denildiğinde google assistant ortamın sıcaklığını bildirecektir. (bu aşamada google asistan kurulu bir cihaz gereklidir)

Diğer akıllı ev aygıtları ile bağlanarak, oda sıcaklığı 33 derecenin üzerine çıktığında fan çalıştırılabilir.

Nem %45’in üzerine çıktığında hava nem kontrol cihazın çalıştırılabilir gibi senaryolar kurulabilir.


Sonoff SNZB-02, küçük boyutu, kablosuz tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde ev otomasyonu sistemlerinde popüler bir cihazdır. Ayrıca, uygun fiyatı ve diğer Sonoff akıllı ev cihazlarıyla kolayca entegre edilebilir olması sayesinde, akıllı ev otomasyonu için ideal bir seçenek olarak değerlendirilebilir.


Snzb 02 Isı Ve Nem Sensörü Kurulum


Ürün İnceleme Videosu


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp