Akıllı Otomasyon SONOFF ZigBee S26 R2 Akıllı Priz
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

SONOFF ZigBee S26 R2

s26 zigbee
s26 zigbee
s26 zigbee
s26 zigbee
s26 zigbee
s26 zigbee
SONOFF ZigBee S26 R2
476,76₺
Vergiler Hariç: 397,30₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ZBS26

Sonoff ZigBee S26 R2 (16AH)

 

Tanım:

SONOFF S26R2ZB bir ZigBee akıllı fişidir. Kullanıcılar normal fişini anında akıllı bir fişe dönüştürebilir, sıcaklıkla tetiklenen/kapatılan gibi diğer akıllı cihazlarla çalışabilir, hayatınızı daha akıllı hale getirebilir.

S26 R2ZB, sinyali cihazlar arasında iletmek için bir ZigBee yönlendiricisi olarak çalışabilir. Uzun mesafeden kaynaklanan çevrimdışı sorun hakkında endişelenmenize gerek yok.

S26 R2ZB, SONOFF ZBBridge, Amazon Echo 4. nesil, Samsung SmarThings Smart dahil olmak üzere Zigbee uyumlu cihazlara doğrudan bağlanabilir 、 SONOFF S26R2ZB fişleri ayrıca yerleşik akıllı bağlantılarla da çalışır


Bu akıllı fiş ile ev cihazlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Zigbee cihazlar köprüye gereksinim duymaktadır. Zigbee köprü için tıklayın.

S26 R2 Ana Özellikleri :

*Her Yerden Uzaktan Kumanda - Ev cihazlarınızı her yerden kontrol edin, elektirkli cihazlarınızı çalışır durumda bırakma korkusu olmadan.

Evde yokken ışığı açın, evinizi hırsızlardan uzak tutun.

* Alexa ile çalışır

*Hayatınızı Daha Akıllı Hale Getirin - S26R2ZB'nin yardımıyla daha düzenli bir hayata sahip olabilirsiniz.

* Kendi Sahnelerinizi Kişiselleştirin

*Menzil Genişletici Olarak Çalışma - S26R2ZB, sinyali cihazlar arasında iletmek için bir ZigBee yönlendiricisi olarak çalışabilir. Uzun mesafeden kaynaklanan çevrimdışı sorun hakkında endişelenmenize gerek yok.

*Güçlü Uyumluluk, Ekosisteminizi Genişletin - Zaten bir hub'ınız var, S26R2ZB ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin. SONOFF S26R2ZB, güvenlik, esneklik ve birden çok bölgeye dağıtma yeteneği göz önünde bulundurularak ZigBee 3.0 protokolü altında tasarlanmıştır.

*SONOF ZigBee Bridge'e özel - S26R2ZB'yi kontrol etmek için bir hub satın almayı düşünün, SONOFF ZigBee Bridge size daha fazla uyamaz. SONOFF ZigBee Bridge kullanarak, S26R2ZB, elektrikli cihazınızı kontrol etmenize yardımcı olabilecek bir kamera ekleme özelliğine sahiptir.

*Daha Fazla Olasılık Açın - Durumu senkronize edin ve kontrolü paylaşın, deneyin ve daha fazla olasılık olup olmadığını kontrol edin.

Özellikler:

ZigBee Yönlendiricisi Olarak Çalışır: Ağınızdaki, hub'ınızdan daha uzakta olan diğer Zigbee cihazlarının aralığını artırmak için ağ ağı kullanır.

Hub destekli: Amazon, Samsung, Philips dahil olmak üzere doğrudan Zigbee uyumlu hub'lara bağlanır. SONOFF S26R2ZB fişleri, Amazon Echo 4. nesil gibi yerleşik akıllı hub cihazlarıyla da çalışır.

Zamanlama Programı: S26R2ZB'nin yardımıyla daha organize bir hayata sahip olabilirsiniz.

Akıllı Sahne: Sıcaklık tarafından tetiklenen / kapatılan gibi diğer akıllı cihazlarla çalışın, hayatınızı daha akıllı hale getirin.

Uyumluluk: Alexa, Google Asistan, SmartThings, IFTTT ile mükemmel çalışır, ellerinizi serbest bırakın.

Paket içeriği:

1 * S26R2ZB Fişi

1 * Kullanım Kılavuzu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp