Akıllı Otomasyon DS18B20 Su Sıcaklık Sensörü
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

DS18B20 Su Geçirmez Sıcaklı Sensörü

Su Sıcaklık Sensörü
Su Sıcaklık Sensörü
Su Sıcaklık Sensörü
Su Sıcaklık Sensörü
DS18B20 Su Geçirmez Sıcaklı Sensörü
264,48₺
Vergiler Hariç: 220,40₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DS18B20

DS18B20 Su Geçirmez Sıcaklık Sensörü

TH Akıllı ev rölesiyle uyumlu bu sensör ile su sıcaklığınızı anlık olarak ölçebilir ve ister cihazlarınızı su sıcaklığına göre tetikleyebilir isterseniz de diğer akıllı cihazlarınıza sensör üzerinden komutlar verebilirsiniz.


Güç Uygulanabilirliği】 SONOFF TH Elite/TH Origin'in sıcaklığı algılaması ve ölçmesi için su geçirmez sıcaklık sensörü.
Daha Geniş Ölçüm Aralığı】Daha geniş bir uygulama alanında kullanım sağlamak için -55℃ ila +125℃ arasında ölçüm aralığı.
Süper dayanıklılık ve Uzun ömür】 Paslanmaz çelik prob, nemli bir ortamda kullanılabilen suya dayanıklı, korozyon önleyici ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.
Yeterli Kablo uzunluğu】50 cm kablo, anahtardan daha uzak olan cihazı bağlamanızı sağlar.
【Kullanımı Kolay】 Sadece TH Elite / TH Origin'e takın ve akıllı ev sensörünüz aktif olsun.


Not : RL560, RJ9 jakının yeni sensör uzatma kablosudur, sensör mesafesini uzatabilir. THS01DS18B20, 60 M'ye kadar uzatılabilir ve MS01 Toprak Nem Sensörü 10 M'ye kadar uzatılabilir.TH Elite ve TH Origin için TIKLAYIN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp