Akıllı Otomasyon Mini R4 Akıllı Ev Rölesi
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Mini R4 Akıllı Ev Rölesi

Mini R4
Mini R4
Mini R4
Mini R4
Mini R4
Yeni
Mini R4
Mini R4
Mini R4
Mini R4
Mini R4
Mini R4 Akıllı Ev Rölesi
469,80₺
Vergiler Hariç: 391,50₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MR4

Mini R4 Akıllı Ev Rölesi

Süper küçük boyutuyla Mini R4 evinizin her köşesini akıllandırmanızı ve evinizi uygulama üzerinden kendi zevklerinize göre yönetmenizi sağlar. 

Süper Küçük Boyut: Kompakt boyutu, en küçük Avrupa standardı da dahil olmak üzere çeşitli montaj kutularına monte edilmesini sağlar.

Harici Anahtar Kontrolü: Anlık anahtara, kapı çıkış anahtarına, SPDT anahtarına, kilitleme anahtarına ve hatta kuru kontak sensörlerine kolayca bağlanın.

Ayırma Röle Modu: MINIR4'ün "röleyi ayırma" modu vardır, bu, harici anahtarların ve rölenin durumlarının ayrıldığı anlamına gelir, bu nedenle harici anahtar düğmesinin çalıştırılması röle durumunu etkilemez.

eWeLink-Uzaktan Kumanda: MINIR4, "eWeLink-Remote" ağ geçidi işlevine sahip bir akıllı anahtardır. MINIR4 ile eşleştirdikten sonra "eWeLink-Remote" alt cihazları, R5 ve S-MATE ekleyebilirsiniz, hem R5 hem de S-MATE, MINIR4'ü eWeLink-Remote sinyali aracılığıyla yerel olarak kontrol etmek için uzaktan kumanda görevi görebilir.

Güvenli ve Güvenilir: TÜV, CE ve FCC sertifikaları daha güvenli ve daha güvenilir bir ürün sağlar.


Cihaz Kurulum Talimatları İçin TıklayınYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp