Akıllı Otomasyon NsPanel Pro
MENÜ
SEPETİNİZ
  Akıllı Sistemlerle ile Evinizi Akıllı Hale Getirmek Çok Kolay.        Akıllı Ev Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.          Akıllı Aydınlatma, Akıllı Röle, Akıllı Sensör ve Akıllı Kamera Sistemleriyle Otomasyon Sistemlerine Geçiş Yapın.          300 TL üzerine Ücretsiz Kargo Fırsatı.          En Yeni Sonoff Ürünleri.    Evinizi Akıllandırmanın Tam Vakti!             Sonoff Türkiye Resmi Distribütörü Reqasmart.         Akıllı Otomasyon Sistemleri Türkiye.
<

Ns Panel Pro Beyaz

Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Akıll Ev Paneli
Ns Panel Pro Beyaz
3.737,52₺
Vergiler Hariç: 3.114,60₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: NSPPROWH

NSPanel Pro (BEYAZ)

Ns Panel Pro, Ns Panel'e benzerlik gösteren bir üst modelidir. Daha yeni ve daha farklı. SONOFF NsPanel Pro tüm Sonoff cihazlarınızla ve senaryolarınızla entegre olan akıllı ev kontrol panelidir. Bu panel sayesinde tüm cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol etmeye devam edebilir ve PRO modelinin özellikleriyle konforunuzu bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.


Ns Panel PRO üzerinden sınırsız sayıda akıllı cihaz ve senaryolarınızı kontrol edebilmek mümkün. Ayrıca Ns Panel'den farklı olarak PRO modeline Zigbee cihazlarınızı da ekleyebilir hatta Ns Panel PRO'nuzu Zigbee cihazlar için bir köprü olarak kullanabilirsiniz.
NS Panel Pro Özellikleri:

Ekran – 480*480 Çözünürlüklü 3,95 inç Tam Dokunmatik Ekran

Protokol – WiFi, Zigbee, Bluetooth ve eWeLink-Remote'u destekler

Dahili Mikrofon ve Hoparlör – Özelleştirilmiş 1W Hoparlör ve İki Yönlü Dijital Mikrofon

Dahili ICC Işık Sensörü – Ekran Parlaklığını Otomatik Olarak Ayarlayın.Ana Özellikler:

Akıllı ışıklardan, akıllı kameralara, güvenlik sensörlerinden anahtarlara vb., grup kontrolünden akıllı sahnelere kadar tüm SONOFF cihazlarının kontrolünü destekler. Zigbee 3.0 standart protokollerine sahip diğer tüm marka cihazlar da bu panel üzerinde çalışabilmektedir.

Dahili mikrofon ve hoparlör ile bir panelden diğer panele veya telefondan panele aramalar için kullanımını destekler. Bu saye de NSPanel Pro artık sadece bir duvar anahtarı değildir, ancak size kolaylık sağlamak için herhangi bir yere akıllı bir panel olarak yerleştirilebilir. Mutfağa, oturma odasına, yatak odasına vb. yerleştirebilirsiniz. Nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın, kolay iletişim için telefonunuzdan veya paneliniz üzerinden konuşun.
Örneğin, NS Panel Pro üzerinden kapınızdaki kişiye S-Cam'iniz aracılığıyla seslenin.Akıllı Sıcaklık Ayarı

Ana ekranda dış ortam sıcaklığı, WiFi durumu, saat ve tarihin yanı sıra iç ortam sıcaklığına sahip bir hava durumu Widget'ı gösterilir. Kullanıcı tanımlı sahnelere sahip bir menüye girmek için ekranı kaydırın, tek bir dokunuşla veya eklediğiniz diğer sahnelerle evden çıktığınızda termostatın ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ve panelin kendisi bir termostat görevi görerek ısıtıcınızı veya soğutucunuzu ayarlanan sıcaklığa bağlı olarak açıp kapatarak SONOFF akıllı sıcaklık ve nem anahtarı aracılığıyla kontrol edebilir. Termostatın sıcaklık kaynağını TH10/16, SNZB-02 vb. harici sıcaklık algılayan cihazlardan seçebilirsiniz.


Akıllı Ev Güç Tüketimi Takip

NSPanel Pro'ya SONOFF akıllı güç ölçer anahtarını ekleyin, tek bir cihazın veya tüm evin gerçek zamanlı güç tüketimini bu sayede istediğiniz zaman panel üzerinde kontrol edebilirsiniz, altı aya kadar saatlik güç tüketimi geçmişi bu panelde görüntülenebilir . Bu özellik V1.3.0'da mevcut olacaktır.Akıllı Kamera Sistemi

Evinizi her zaman korumak için akıllı kameralarla çalışır, yalnızca SONOFF kameralarla değil, aynı zamanda RTSP'yi destekleyen diğer kameralarla da uyumludur.Işık Kontrolleri

Ve Philips Hue / YEELIGHT / IKEA ışıkları ile uyumlu olacaktır. Tüm kontrol için tek panel.YEELIGH V.1.3.0 ile birlikte aktif olacaktır.

Kurulum Talimatları İçin TıklayınÜrün Tanıtım VideosuYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Akıllı Ev, Bina, İşyeri Nedir?

Akıllı Ev, akıllı ev cihazları sayesinde mevcut evinizi akıllı hale getirmeye ve evinizi yarının teknolojisiyle tanıştıran sistemdir. Akıllı Ev, bina ve işyeri sistemini mevcut cihazlarınıza kurarak evinizi akıllandırabilir ve cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü sadece evinizle sınırlandırmayıp internetin olduğu her yerden cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz. 


Akıllı Ev Sistemlerinin size sağladıkları:

Enerji Ölçümü: Evinizdeki enerji akışını anlık olarak telefonunuzdan takip ederek beklenmeyen faturaların önüne geçmek çok kolay.

Güvenlik: Akıllı cihazlar beklenmeyen durumlarda telefonunuza bildirim göndererek sizi önceden uyarır bu sayede siz ve sevdiklerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Anlık Takip: Evinizi ve cihazınızı telefon uygulaması üzerinden nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol: Cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek onları istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz bu sayede evden uzaktayken eviniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Zamanlayıcı: Cihazlarınıza zaman ayarları yaparak onların ne zaman açılıp kapatılacağını belirleyebilirsiniz.


Ürünlerimizin 2 yıl garantisi olup ürün iadeleri tarafımıza gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir. Kullanıcı hatası olmayan ürünler hemen yeni ürün ile değiştirilir.


Akıllı Ev, Bina, İşyeri ve otomasyon projeleriniz ile ilgili projeleriniz hakkında veya teknik problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cihaz Kurulumları için

WhatsApp